MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 11288261
nr 1128 8261
Bokhylleskåp
björk, längd: 75 cm, djup: 25 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 september 2017
kl 20:27:55
100 kr
150 kr
200 kr
450 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)